טיפים לשימוש בפרסקינדול במהלך אימון ופעילות יומיומית

טיפים לשימוש בפרסקינדול במהלך אימון ופעילות יומיומית

by admin, 26 אוגוסט 2018

פציעות לא צפויות, כאבי שרירים מאוחרים וגם מכות יבשות, עשויות להשבית אותנו למספר ימים (לעיתים לטווח ארוך יותר). במקרים כאלו שאנו נוטים לחשוב שכדאי לנוח ולא להתאמן. כל עוד הפציעה אינה חמורה, כדאי לנוח אך לא יותר מיומיים רצוף מאחר ותנועתיות מאלחשת את הכאב.

שיר שמעוני היא מאמנת כושר ובעלת סטודיו לאימונים פונקציונאליים מציעה מספר טיפים לשימוש במוצרי פרסקינדול במהלך שגרת אימונים. לדברי שיר, בכדי לשמור על איזון ומניעת שחיקה וכאב, חשוב להקל על הגוף לאחר אימונים והפעלת מאמץ. לשם כך, כדאי להשתמש במוצרי פרסקינדול.

  • במהלך אימונים בעצימות גבוהה, השרירים שלנו מתכווצים ומתקצרים. בשביל לשמור על טווח התנועה שלנו ולמנוע הידבקויות, מומלץ לעשות מתיחות באופן יומיומי. פרסקינדול אקטיב ג'ל מקל על שרירים תפוסים וכאבי פרקים, באמצעות האפקט הכפול של קירור וחימום הייחודי לו. אפשר גם להשתמש באקטיב ספריי כדי להגיע לאזורים מרוחקים בגוף.

  • פרסקינדול אקטיב ג'ל מתאים לשימוש גם בתום אימון היות ואפקט החימום שבו יעיל בשחרור שרירים והגדלת טווח התנועה של מפרקים בעלי תנועה מוגבלת. זרימת הדם המואצת מגדילה את רמת החמצן המגיעה לתאים וכן את רמת המרכיבים החיוניים בגוף המאיצים את תהליך ההחלמה. במידה וקיים כאב באזור מקומי.

  • כאב שרירי יכול ללוות אותנו לכל היום, הרבה אחרי שסיימנו להתאמן ועשוי להופיע גם כשאנו לא במסגרת פעילות ספורטיבית. ישיבה ממושכת במשרד, עבודה על מחשב וכדומה, גורמים לגוף שלנו להיתפס באזורים שונים. לא תמיד יש לנו את הזמן להתעסק במריחה של ג'ל לשיכוך כאב או שאפילו אנחנו לא מגיעים למקום הכאוב. במקרה כזה, ממליצה להשתמש בפרסקינדול אקטיב פאטץ ולהניח את המדבקה הפעילה על המקום הכאוב להקלה מיידית בכאב מקומי.

  • במהלך הפעילות היום יומית והאימונים האינטנסיביים, אנו מדי פעם נופלים ומקבלים מכה חזקה שמשבשת לנו את מהלך היום וגורמת לנו לכאב אקוטי, חד וממוקד. בנקודה זו ממליצה להשתמש בפרסקינדול קול ג'ל בעל אפקט הקירור, שמייצר פעולת הקפאה להקלה מיידית בכאבים ומניעת נפיחות מקומית. השימוש בקור גורם לכיווץ כלי הדם והשפעתו חיובית על שחרור שרירים מכווצים. שימוש בקרח נפוץ בהקלה על נפיחויות המתפתחות כתוצאה ממתיחה בשריר או ברצועה. בכדי להגיע לאזורים מרוחקים ניתן להשתמש גם בפרסקינדול קול ספריי.

pclose

מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם